Lego MINDSTORMS EV3

Lego MINDSTORMS EV3 – roboto rinkinys ir programinė įranga, skirta moksleiviams susipažinti su robotikos ir mokslo pasauliu.

Pagrindinį rinkinį sudaro 541 elementai, trys servo varikliai, penki jutikliai (giroskopo, ultragarso, spalvos ir du lietimo), akumuliatorius, jungiamieji laidai, spausdinta ir skaitmeninė instrukcijos bei LEGO elementai, pritaikyti STEAM mokymuisi (mokslo, technologijų, inžinerijos, matematikos ir kompiuterių mokslo).

LEGO MINDSTORMS EV3 robotų konstruktorių naudojant kartu su inovatyviausios ir išmaniosiomis technologijomis, galima sukurti ir suprogramuoti savo robotą, kuris padės geriau suprasti, kaip technologijos veikia realiame pasaulyje.

Programuojant robotą nėra būtinas internetas, tačiau reikalinga „Lego Mindstorms Education EV3“ programa. Norint perkelti užprogramuotą informaciją iš kompiuterio į robotą, reikia prijungti  „EV3 Brick“ (EV3 valdymo bloką) prie kompiuterio. Tam galima naudoti USB kabelį arba belaidį ryšį „Bluetooth“ arba „Wi-Fi“. „EV3 Brick“ (EV3 valdymo blokui) reikia šešių AA / LR6 baterijų. Rekomenduojamos šarminės arba įkraunamos ličio jonų baterijos.

Naudingos nuorodos:

https://www.youtube.com/watch?v=1daurLuLv8Y

https://www.youtube.com/watch?v=CudWjzgcZBo&t=1s