Tai – žaidimo tipo nemokama mokymosi platforma, sukurta mokymo tikslais. „Kahoot!“ – tai nemokamas internetinis įrankis, skirtas apklausoms, viktorinoms ar diskusijoms organizuoti.

Didžiausias šio įrankio privalumas yra tas, kad jis veikia visose interneto naršyklėse su įvairiais mobiliaisiais įrenginiais bei stacionariais kompiuteriais. Be to, juo naudotis labai smagu, nes dalyviai skatinami varžytis, po kiekvieno atsakymo pateikiamas asmeninis įvertinimas bei užimama vieta, o ryškios spalvos bei smagi muzika sukuria ypatingą nuotaiką!

Kiekvienos veiklos bendrus rezultatus galima parsisiųsti į savo kompiuterį ar planšetę iš karto po veikos ar vėliau. Bet kuria sukurta veikla (apklausa, diskusija ar viktorina) galima pasidalinti su kitais kahoot vartotojais.

Jums reikės:

Internetinio ryšio, kompiuterio ar kito išmanaus įrenginio, užsiregistruoti  internetinėje svetainėje   https://kahoot.com/

Mokinys, kad galėtų dalyvauti apklausoje, turi jungtis  https://kahoot.it/ , įvesti sistemos sugeneruotą prisijungimo kodą ir savo vardą.

Naudingos nuorodos: https://www.youtube.com/watch?v=PlXpKHH5kh0